Kontakt

ORLEN Unipetrol RPA s.r.o.


Záluží 1, 436 70 Litvínov
Česká republika

 +420 476 161 111
DIČ: CZ699000139 (registrace skupiny)

www.orlenunipetrolrpa.cz
 

Technická podpora

 
Martin Malíček
Head of Polyolefin Product Intelligence
+420 476 166 247
Martin.Malicek@orlenunipetrol.cz

Ladislav Palovský
Product Manager
+420 517 814 108
Ladislav.Palovsky@orlenunipetrol.cz

 

Obchodní kontakty


Jana Kratochvílová
Sales Manager - Domestic Market 
+420 476 165 719 
Jana.Kratochvilova@orlenunipetrol.cz

Jan Břicháč
Sales Manager - Export Market
 +420 476 162 849  
Jan.Brichac@orlenunipetrol.cz

Tomas Ohanka
Sales Manager - DACH Market
(Německo, Rakousko, Švýcarsko)
+49 6103 2058 221  
Tomas.Ohanka@orlenunipetrol.de
 

R&D


Tomáš Jakubec
Head of Technology PE Department
+420 517 814 107 
Tomas.Jakubec@orlenpolymer.cz